دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > توافق نمایشگاهی ایران و هلند بدون توجه به تحریم‌ها


  چاپ        ارسال به دوست

توافق نمایشگاهی ایران و هلند بدون توجه به تحریم‌ها

توافق نمایشگاهی دو کشور هلند و ایران با هدف توسعه همکاری‌های بین‌المللی در قالب یک تفاهم ۳ ساله تعریف شده است.

- به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران :

توافقنامه همکاری ۳ ساله میان شرکت نمایشگاهی HP هلند به عنوان نمایندگی مستقیم از مرکز نمایشگاهی IFTF آمستردام و شرکت سهامی نمایشگاهی بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران با حضور دیک رامسدونگ از طرف مجموعه HP و محمد جواد قنبری به عنوان نماینده کشورمان به امضا رسید.

توافق نمایشگاهی دو کشور هلند و ایران پیش از این در قالب همکاری‌های سالانه تعریف شده بود اما بر اساس سیاستگذاری‌های جدید، و با هدف توسعه همکاری‌های بین‌المللی در قالب یک تفاهم ۳ ساله تعریف شده است.

محمدجواد قنبری در این باره گفت: شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی تلاش دارد تا حضور خود را در نمایشگاه‌های معتبر جهانی را گسترش دهد و هرچه بیشتر نقش حمایتی خود از تولید‌کنندگان ایرانی را ارتقاء بخشد.

گفتنی است که به همت شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران، برای نخستین بار ۱۱ شرکت فعال ایرانی در زمینه گل و گیاه در یازدهمین نمایشگاه تخصصی – بین‌المللی گل و گیاه وایف هازن هلند شرکت کردند و بیش از ۲۰۰ متر مربع از فضای این نمایشگاه را در قالب پاویون اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اختیار گرفتند.٠٩:٣٣ - شنبه ١٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٤٣٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٩٢UFI Member
BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1398
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.