جمعه ١٥ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جلسه شورای معاونین با معارفه سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای معاونین با معارفه سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی برگزار شد

در جلسه شورای معاونین شرکت سهامی نمایشگاهها که با حضور بهمن حسین زاده رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران و همچنین اعضای هیات مدیره ،معاونین و مدیران ارشد شرکت برگزار گردید، علی بیگ زاده به عنوان سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی شرکت معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ج.ا.ایران، بهمن حسین زاده در ابتدای جلسه با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س)  و ضمن قدردانی از زحمات وعملکرد هیات مدیره و معاونین، خواستار تصویب مصوبات اصولی هیات مدیره از طریق داده های دقیق و پیگیری تا حصول نتیجه مطلوب شد.

وی افزود: جلسات شرکت را بر اساس خرد جمعی و با تفکیک جلسات شورای معاونین  و شورای مدیران بصورت منظم  و به شکل سیستمی که  بتواند مصوبات جلسه را پیگیری و به نتیجه برساند برگزار خواهیم کرد.

در ادامه این جلسه، جهانگیر حبیبی عضو هیات مدیره و معاونت امور فنی و مهندسی ضمن یادآوری شرایط تحریمی کشور، تصریح کرد: شرکت در این شرایط سخت نیاز به همدلی و هماهنگی بیشتر مدیران با مدیریت عامل دارند تا بتوانیم برای سال سخت تری که در پیش رو داریم با اقدامات موثر موجب افزایش رشد و درآمد شرکت را فراهم کنیم.

گفتنی است در پایان این جلسه معارفه علی بیگ زاده به عنوان سرپرست جدید منابع انسانی و پشتیبانی انجام گرفت و از زحمات عباس برهانی مدیر منابع انسانی و پشتیبانی سابق تقدیر به عمل آمده و ایشان طی حکمی از طرف مدیر عامل به عنوان دبیر شورای معاونین و شورای مدیران منصوب گردید.

انتهای خبر/


١٧:٢٢ - شنبه ٢٦ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٢٠٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٠٠BIE Member
expo
  • دفتر رهبری
  • ریاست جمهوری
  • دولت
  • وزارت صنعت، معدن و تجارت
  • پیام رهبر در سال 1399
کلیه حقوق مادی و معنوی این پورتال متعلق به شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ايران می باشد.